Lukker 03/12-2024 07:37:00
Velholdt hydraulikhammer - meget lidt brugt. Har kørt meget lidt. Den originale mejsel er monteret på hammeren endnu. S 30 besla Atlas Copco SB 102 - Hydraulik hammer - S 30 beslag
BUDT 13250,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
50 stk. Pallerammer
Kragelund 3 personers sofa i lysegråt stof. Stor flyder med god plads. Den måler 225 x 90 cm. SH: 43 cm. Nypris 6.000 kr. Den er brugt, men i pæn stand. En smule fnuller på sæderne. MOMSFRI
12 stk. Salmo Woblere og Poppers Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
2 hydr. Cylinder ubrugt
Thorald Brendstrup (f. Sengeløse 1812, d. København 1883) Parti fra Frederiksværk med udsigt mod en gård. Usigneret. Betegnet på bagsiden Th. Brendstrup 1854. Olie på træ. 20×29. Proveniens: Forfatteren og kunstsamleren Leif Hasle. Bruun Rasmussen auktion 1645, 2016 nr. 9094.
1000 kg Vicinay kran, uden kæde, stand ukendt
Købet omfatter 25 styk Metroklodser. Hver eneste klods har følgende mål og vægt: Længde: 240 cm x Højde: 125 cm x Dybde: 85 cm Vægt: 5,5 tons. Leveringssted: Ab plads i København efter nærmere aftale!!! ABC Metroklodser - 25 styk - vægt pr. styk 5,5 ton
BUDT 20500,- DKK
Kina, Qing Dynastiet, Wen Zong (Xian Feng) 1851–1861, 50 Cash u. år, 55 mm, 62,92 g, Hartill 22.702
Povl Klarlund Diamantsmykkesæt af 18 kt. guld og hvidguld bestående af et par øreclips hver prydet med tre brillantslebne diamanter og ring prydet med seks brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.70 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Samlet vægt ca. 36,5 g. Øreclips L. 22 mm. Ring B. 20 mm. Str. 53. (3)
4 bts. Crozes-Hermitage, “Les Varonniers”, M. Chapoutier 2010 A (hf/in). Owc. Sourced from an excellent private cellar
ACTION/SPORTSKAMERA - BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.