Lukker 03/12-2024 08:11:00
Motoren er EPA godkendt og maskinen må derfor arbejde både i Amerika/USA og i Europ Komatsu PC360 LC-10 - 36 ton - Engine EPA
BUDT 217000,- DKK
Barok lommeurskasse af bemalet træ, forsynet med årstal anno 1772 og kronemonogram. Lommeur sign. H. A. Frandsen, Ribe. Kasse 18. årh. Lommeur 19. årh. Samlet H. 20. B. 12.
Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005) “Windmill”. Cirkulært tæppe af uld i “rya” teknik. Grafisk dekor i orange og pink. Udført 1960–1970'erne hos Halling Koch. Diam. 242.
Nya solpaneler 250st 550W Säljes med 25års garanti Leveranstid 6-8 veckor Helt svarta Totalt 8st pallar Se mer info i bifogad pdf
Olie og filter er skiftet i jannuar måned 2024 . 1 ekstra dæk og fælg. 1 ekstra dæ Hydrema 906 C Series 2 - Engcon Rotortilt
BUDT 272000,- DKK
8 stk Udstillings-podier, forskellige modeller
LED LYGTER, 2 STK. 72 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 24 stk. 3 watt Philips LED chip. 10 - 48 volt. Ubrugte.
3 turbodysser for højtryksrenser
Elværktøj, Makita, borehammer, vinkelsliber, hammer, stiksav
1 bt. Mg. Château Duhart Milon, Pauillac. 4. Cru Classé 1990 A (hf/in). Owc.
BUDT 1250,- DKK
Selges på vegne av kunde. Hardi sprøyte men ukjent modell.
Vildtkamera med 2" farveskærm. HD-Video eller billeder op til 36 mp. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier. Ubrugt
SØNDENBRO. Pænt stjernestempel på brevkort med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×