Lukker 03/12-2024 08:15:00
Gafler 160 cm lange, slæde 125 cm bre ABC 8 ton capacitet - S80 - Gafler til 25-40 t gravemaskine / Forks for 25-40 ton excavator
Postkort. Album med ca. 179 mest topografiske kort med flere gode motiver. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 bts. Gevrey Chambertin 1. Cru “Clos Saint Jacques”, Louis Jadot 2012 A (hf/in). Owc.
Rems pressmaskine + el-rørskære + batterier + lader + skærehoved + Makita maskiner, batteri, lader.
1864. Preussisk feltpostbrev sendt til Viborg fra Militär-Gouvernement für Jutland, der lå i Aarhus. Stemplet K.PR.FELDPOSTAMT*GARDE=KORPS* 11.8.1864. Usædvanlig smuk kvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BSV SHVA 0.5 TS Skovklo. Der er brugsspor, steder med slid og afskalninger i maling. Funktionsdygtig ved sidste anvendelse. Ikke testet ved gennemgang.
Lavt timetal. Case CX18B S2 - Minigravemaskine / mini excavator 1,7 ton - Video!
BUDT 72000,- DKK
Står i 6800 Varde. Malerier, 3 stk. I svæverammer. Af Per oscar ? Måler : 82 x 102 cm og 42 x 32 cm. 2 forskellige str. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) Portræt af en herre med hat. Sign. L. T. 74. Olie på lærred monteret på lærred. 20×13.
AALBORG. 26 stk med lokal julemærker mellem år 1931–1989, flere stemplet 24/12. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 ubrugt hydr. Motor
1854. 4 RBS Thiele III, gråbrun. Plade III, nr. 5. Fint brev fra Roskilde til København. Attest Møller [ 1IIIc ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×