Lukker 03/12-2024 09:03:00
Rigtige fine fælge til bla. Case gummihjulslæsser 20.5-25, har ligget indenfor, og er stortset ikke brugt. ABC 20.5-25 Fælge til Case Gummiged
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Andreas Mikkelsen (f. 1928, d. 2008) 21 lysholdere af forgyldt metal. I 19 originale æsker. Udført hos Georg Jensen. (19)
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun, pos. 38, 41 og 46. 3 positionsbestemte mærker. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004) Kompositioner. Alle sign. Ejler Bille, VI/XXX. Fem serigrafier i farver. 58×76 og 70,5×57. (5) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6630 Rødding. 10 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 2.500,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
2 store + 3 små arbejdslamper + defekt el støttehjul til trailer, MF
1875. 8 øre, 61.tryk. Pladning af både A- og B-ark med 132 forskellige positioner repræsenteret. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 25 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 25 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk. GSM-1673 udendørs GSM styret stikkontakt. Ubrugt. MF
Hele Verden. 3 flyttekasser med diverse inkl. en del danske mærke med færøriske stempler i indstiksbog mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Boltreol med 42 rum, B60 x H86 x D12
Ca. 120 stk Gulvplader brædder, 300 x 60 cm, i alt ca. 216 m2, varierende stand