Lukker 03/12-2024 13:55:00
Delar till släpvagnar 2 Kulkopplingar 16 Bromsbelägg Fram & Bakläm Tiab 4 stycken 2 Skärmar Tiab
Afhentes: Nässjö , Sweden (via Google Maps)
Ubekendt maler, 19. årh. En norsk bjælkehytte ved en elv. Usigneret. Olie på lærred. 26×36.
2 diverse cylindre
Næsten som ny Ausa D601 AHG - Kapacitet/capacity 6,6 ton - timer/hours 615
BUDT 140000,- DKK
Sous-vide kar 8,5 liter totalkapacitet. Med digital display og kabinet i børstet rustfrit stål. Driftskapacitet 6,5 liter, 520 watt. Ubrugt
nye murbor
2 sæt Earpads, et sort og et hvidt sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
STORVORDE og VADUM. Stjernestempler på brevkort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
1 bt. La Romanée Grand Cru Monopole , Domaine du Comte Liger-Belair 2011 A (hf/in).
BUDT 16000,- DKK
Rokoko hovedvandsæg af sølv støbt med rocailler, indvendig forgyldt, mester Troels Larsen Lund, København 1741. H. 7,5 cm.