Lukker 03/12-2024 07:50:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Terex TC 125 - 12,8 ton - Rotort Terex TC 125 - 12,8 ton - Rotortilt
BUDT 199000,- DKK
Affaldsstativ + stativ for tromler/dunke (ubrugt) (står på repos)
“Flora Danica”. Suppetallerken af porcelæn, dekoreret i farver med blomster. 3545. Royal Copenhagen. Tallerkenholder af træ medfølger. Diam. 24,5 cm. (2) Leontodon abliquus Horn.
6 x 20 liter Maintain Fricofin N kjøle/frostvæske 4 x 10 liter Renolin Turb 32 Smørmiddel / turbinolje 2 halvpaller 250 kg
3 enheder. A-ramme kat 1 og 0. Overramme til redskabsbærer. Carraro Overramme og 2 A-rammer
22 hegn 25 klodser Samlebeslag 2 meter højde 3.50 bredde
Jean Joseph Chapuis (b. 1765- d. 1864) Empire bænk af mahogni. Stemplet 'CHAPUIS'. 19. årh.s begyndelse. H. 93. L. 154. B. 50. Den belgiske møbelsnedker Jean Joseph Chapuis var uddannet i Paris, hvor han blev en møbelsnedker, senere etablerede sig i sin hjemby på 264 rue de Loxum i Bruxelles.
3 styk maskiner. Green Flame ukrudtsbrænder til flaskegas. Elektronisk tænding. Se video Remarc LS 4000 VLG Løvsuger. Egholm 22 VKS 1 kantskærer, ektra skær medfølger. Egholm 22 VK S 1 - Lot med 3 enheder - Video
BUDT 10250,- DKK
47 stjernegreb 8 x 20 rustfri bolt
57 millimeter træk øje bliver monteret inden afhentnin Danson S 2180
BUDT 46000,- DKK
Kinesisk vogterfigur af bronze med emaljearbejde, i bunden Xuande mærket, sen Qing/Republik. H. 37 cm.
Japan, samling Mameita Gin, i alt 10 stk.