Lukker 10/12-2024 19:58:00
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958) Et par bordskåle af massivt drejet elm. Stemplet KB Eneret. Diam. 24,5. (2)
3 kasser med 6 dele træ legetøj i hver kasse, ubrugt i kasser
Ca. 65 stk. 40mm skydemuffe
800 stk linjerede skolehæfter
Bosch Borehammer + Bosch stiksav + kabelrulle
Færøerne. Stempler. 16 siders indstiksbog med danske mærker med Fæøerske stempler en del PRAGT/LUX-stemplet iblandt. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Næsten ny minigraver - Bemærk kun 690 timer. - Ny servicere Yanmar SV17VT - Minigravemaskine / mini excavator 1,7 ton / Powertilt
BUDT 137000,- DKK
BUDT 18000,- DKK
Kinesisk penselbæger af porcelæn, dekoreret i emaljefarver med forsamling af vismænd og deres ledsagere, Qing 19. årh. H. 15 cm Diam. 12 cm.