Malgorzata Dajewska, Val Saint

Lukker 10/12-2024 21:19:00

Malgorzata Dajewska, Val Saint Lambert (f. 1958) Vase af klart, matteret og blåt glas. Sign. H. 11. Diam. 13. Samt tresidet “somerso” bordlampe af glas. Usigneret. H. inkl. fatning 27,5. (2)