Lukker 04/12-2024 07:53:00
Transportbånd med 4-strenget kædeban Q-System 6,8m
BUDT 9750,- DKK
10 kr 1875, nr. 0319960, Engelhart / ?, Sieg 88, Pick A81, papirrevne ved nedre margin ved midterfold - sjældent årstal
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Massey Ferguson 7624 4WD 222 HP -Dyna VT 9,4 Massey Ferguson 7624 4WD 222 HP -Dyna VT 9,4 ton
BUDT 260000,- DKK
4 stk Accu. DeWalt Boremaskiner + Rundsav + Lampe + 7 batterier 2,6 Ah samt 2 Lader, Alt er Stand ukendt
Rusland, Røde Kors-tegn fra den russisk-tyrkiske krig, 1877–1878, sølv og emalje, 45×26 mm, 8,71 g.
100 kr 1926 A (2 stk.), 1930 (4), Sieg 109–110, Pick 23, 28, alle med forskellige underskrifter
Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972) “Hemlock”. Sign. og dateret CRD 15, 17/18. Radering og linoliumssnit i farver. Bladstørrelse 60×29. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1870. 2 sk. grå/blå (2) og 4 sk. grå/rød (3). I alt 16 skilling på adressebrev fra Maribo til København [ 16,18 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PALLE med div svejse udstyr og elektroder.
VILDTKAMERA med 2" farveskærm. 2.7K Video eller billeder op til 58 mp. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier, eller USB-strøm. Ubrugt.
Reol med div. fittings 3/8"-1.1/4" div. bæringer. (Reol medfølger ikke)
Stor FRD grab. Der er brugsspor, steder ned slid og afskalninger. Funktionsdygtig ved sidste anvendelse, har stået stille en års tid. Ikke testet ved gennemgang.
Står i 6261 Bredebro. Ægte tæppe med frynser - i flotte røde & bordeaux nuancer. Det måler 210 x 133 cm. Brugt, men ok stand. MOMSFRI