Lukker 04/12-2024 08:38:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Schwarzmüller Tip Trai Schwarzmüller Tip Trailer
BUDT 23500,- DKK
10 ubrugte sæt Ridgid bakker for boltgevind
- Propel: 2 bladet træ DWG 60" - Type certificering : KSAK typint UL B-33 - Maksimal startmasse : 450 kg. - Maksimal nyttelast : 188,6 kg. ABC Jabiru UL-450
BUDT 59000,- DKK
Jens-Flemming Sørensen (f. København 1933, d. Pietrasanta 2017) Medusa. Usign. Delvist poleret marmor. H. 45. Medfølgende sokkel af gips H. 90. (2) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Omega Armbåndsur af stål. Mekanisk værk med manuelt optræk. Sort læderrem med c-spænde af stål. Ø 35 mm. 1960'erne Omega service æske medfølger
Parti Isoleringsplader, Hård, 16 stk. 240 x 116 cm. + ca 10 stk. halve og 3/4.
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956) ”Nefa”, 2014. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 200×200. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Anna Sørensen (f. 1968) Uden titel, 2008. Sign. Anna Sørensen med datering på bagsiden. 30×30. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 leds smuldre harve - svær model type 7 Doublet-Record 75 90
Maskine med få timer og meget udstyr. 90 cm sten skovl. Rodhøvl til fjernelse af rødder. Asfaldskærer. Gruppetand. FRD hammer F6LN 355kg. 40 cm gra Case CX60C - Minigravemaskine / mini excavator 6 ton - Encon Rotortilt ! Video !
BUDT 337000,- DKK
Rokoko tabatiere af porcelæn, oval form, dekoreret i farver, med havnescenerier, montering af forgyldt metal, antagelig Tyskland 18. årh. 7×5 cm.