Lukker 04/12-2024 08:38:00
Isoleret asfalt trailer med tip og næsten ny presenning. Kel-Berg Tip trailer - Asfalt
BUDT 20000,- DKK
1 bt. Dmg. Hermitage, “La Chapelle”, Paul Jaboulet 1998 A (hf/in). Owc.
Parti bordplader, byggelister og lodstok mv. - tøm hjørnet.
Står i 6740 Bramming. Ca. 10 stk. DL 79 230v, GU10 spots. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
1 hydr. Cylinder ubrugt, 50x30x 940 total
10 stk. Canvas-tryk, største måler ca. 80 x 60cm. Butikspris op til 399,95kr
6 stk kortærmet skjorter i str: L , ubrugt
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952) “Fruen af søen”. Sign. monogram 2002; med titel, sign. og datering på bagsiden. Olie på plade. 54×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
gearmotor 1,5KW
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Et par medaljonstole af forgyldt træ, sæde, ryg og armlæn broderet med blomstermotiver, rigt udskåret med blomster, bladværk og kannelerede ben delvist opsat på hjul. Louis XVI form. 19. årh. (2)
BUDT 310,- DKK
Sashimikniv, 27 cm knivblad, udført i 110 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kverneland Greenland Saltspre Kverneland Greenland Saltspreder