Lukker 04/12-2024 08:47:00
Køletrailer med god isoleret kølekasse. Lift Zepro ZHD 250-155 og kølemaskine virker, trænger til servic Ackermann Fahrzeugbau Refrigerated trailer 136/7G - Carrier Maxima 1000 cooler box
BUDT 17000,- DKK
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
Georg Emil Libert (f. København 1820, d. sst. 1908) “Norsk Landskab”. Sign. G. E. Libert 45 samt utydligt stedsbetegnet. Olie på papir monteret på malepap. 17,5×23,5. Udstillet: Charlottenborg 1846 nr. 140.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Volvo L 70 / L 90 Hjul - 4 styk med dæk - Traktor møns Volvo L 70 / L 90 Hjul - 4 styk med dæk - Traktor mønster
BUDT 46000,- DKK
To kinesiske vaser af porcelæn, cylinderformede, dekorerede i emaljefarver med personsceneri og kalligrafi. Republik. Monterede til lamper. H. ekskl. montering ca. 27 cm. (2)
Kloakrenser Ø20 cm L 250 cm, 2-delt skål
Udendørs jumbo LED fakler, 90 cm. 6 stk. Solcelle drevet og med en flammende LED lys. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988) Komposition. Sign. MB. Olie på lærred. 25×34. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dampmoppe med 5 funktioner
Bestik 100 stk Grillknive samt 100 stk Grillgafler
BUDT 5200,- DKK
Jens H. Quistgaard (f. København 1919, d. 2008) Fire lysestager af messing. Udført og stemplet hos Dansk Designs Denmark, JHQ. H. 23,5. (4)
BUDT 1650,- DKK