Lukker 11/12-2024 10:00:00
2 stk Nokian dæk (ubrugt) 600/50-22,5 Dyb fælg Forest King TRS 2
Afhentes: TS - 7400 Herning, Denmark (via Google Maps)
BUDT 106000,- DKK
Ubekendt maler, ca. 1900 Vinterparti med en såret person, der modtager hjælp. Usigneret. Olie på lærred. 91×77.
1864. Preussisk feltpostbrev fra Randers til Viborg 11.8.1864 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
50 kr og 100 kr, alle med forskellige kombinationer af årstal, litra og underskrifter, overvejende ucirkuleret, pålydende 1350 DKK, i alt 14 stk.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk MAN TG 35 8x2-4 MAN TG 35 8x2-4 BL
BUDT 155000,- DKK
Reginald Arthur Borstel (f. 1875, d. 1922, aktiv 1875-1922) Skibsportræt af “Cambrian prince”. Sign. R.A. Brostel. Olie på malepap. 45×63.
Står i 6630 Rødding. Dækreol, 3 lags. H: 210 cm. L: 130 cm, D:40 cm. 3 lag. 2xstiger og 6x bjælker. Usamlet. Oprydning fra virksomhed + MOMS
Kalendergave lot, butikspris på ca. 436kr. Farver/modeller kan variere.
Advarselstrekant med LED, 2 stk. 27 x 24,5 cm. Funktion: High/Low/Red light/Red light flash/Red light SOS. Ubrugte og i original emballage + MOMS
2 stk dekk med felg selges. Nr 1 er splitter ny Nr 2 er så og si ny minimalt brukt så bilder for spordybde.
2 stk Mælkejunger en med låg
Hans Frank (f. 1884, d. 1948) Landskab med vindblæste træer. Sign. Hans Frank 21. Radering. Bladstørrelse 23×28. Uindrammet.