Lukker 12/12-2024 13:00:00
Twillinghjul 18.4R38 Good Year Incl Bindinger
Afhentes: FB - 5300 Kerteminde, Denmark (via Google Maps)
3 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1985 A-A/B (bn).
Står i 6740 Bramming. 6 x Ubiquiti Unifi Cloud Key. Uåbnet. Oprydning. +MOMS
7W dæmpbare LED downlight I hvide – lamperne har en kontakt bag på lampen så man selv kan bestemme lysfarven 3000K, 4000K eller 6000K. Ø: 85 mm. Indb: Ø: 68/75 mm. Lampen er godkendt til montering direkte i isoleringen. 10 stk. Ubrugt, +MOMS
Et par danske rokoko stager af sølv. skævknækket form, balusterformet stamme med knapper, rundt hvælvet og profileret fodstykke med fliget kant. Mester Gerhard Hass, København 1768. Vægt 522 g. H. 19 cm. (2) Proveniens: Fra samlingen efter højesteretssagfører Ole Gangsted-Rasmussen (1911–1998).
Varebil Nissan Qashqai Dci 115 Klimaanlæg Fartpilot Elruder Navigation 6 gear Uden afgift Registrerings attest medfølger
Der er skiftet instrumentbord på et tidspunkt, så bilen har kørt flere km end det viste på billedern Hummer H 2 V 8
BUDT 105000,- DKK
HALDERSVIG. Flot aftryk i VIOLET farve på klip med 2 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jacob Jacobsen “Mistral”. Væghængt reolsystem af sortlakeret træ bestående af otte moduler. Udført og mærket hos Hammel Møbelfabrik. Variable mål. (8)
6 stk kortærmet skjorter i str: L , ubrugt
Stor Hydraulik Cylinder, med stor dob. Virkende stembel, Ø udvendig ca 17 cm, L ca 2,3 m, med træ transportkasse
Peter Løvig Nielsen Lille vægreol af teak. Udført og mærket hos Løvig, Dansk Design Denmark. H. 17. L. 59. D. 23.