Lukker 03/12-2024 17:00:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Husqvarna Rider 1200 - 150 Husqvarna Rider 1200 - 150 kg
BUDT 11750,- DKK
9 stk. Bordben, uden plader
Ryan Schneider (f. Indianapolis 1980) “Mantle”, april 2011. Sign. Ryan Schneider; med titel, sign. og datering på bagsiden. Olie på lærred. 120×153. Uindrammet.
Grønland. 1915–2001. Samling i ringbind med bl.a. en del forskellige Pakke-Porto, Amerikaner sæt samt Danmark Befriet mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
FALKÖPING saltspreder model TC 16 liftophængt med hydraulisk drift. Årgang ca. 2014. Løbende vedligeholdt: hvert år op til sæson. Computer medfølger. (Afmonteres af fra traktor inden afhentning) Inklusiv vægt. Indhold: 1,6 kubikmeter Indvendigmål: 65-95x198x118cm Saltsprederen er monteret med spredetallerken, trepunktsophæng og pressening. Der er ridser og overfladerust forskellige steder. Maskinen er fuld funktionsdygtig.
Står i 6740 Bramming. LED strips / lys. Ubrugt, men nogle af der taget af. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Mandskabskurv 2,5 meter bre JLG 860 SJ - 28 m
BUDT 220000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1 Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1 ton
BUDT 69000,- DKK
Står i 6740 Bramming. Frontbeklædninger til ledningskasse. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
ubrugte luftventiler for el
Chippendales oval fad 47x33 cm. 12 stk.
Meget fin Hydrema 922F, som er nyserviceret og meget velholdt. Walkie monteret. God overskuelig kabine. 6 cylinder 296 hk motor med mere kraft end standard. Ekstra stærke bagaksler og stor lyspakke. En maskine der skal opleves, fremstår utrolig velholdt. Kendt for sin stabillitet og lave brændstofsforbrug. Bagkamera. Lastaffjedring. Hydrema serviceaftale Hydrema 922 F - Meget flot og velkørende
BUDT 948500,- DKK