Lukker 04/12-2024 18:00:00
6 stk kortærmet skjorter i str: L , ubrugt
Danmark. 1875. Usædvanligt parti 5 øre rød/blå med i alt 226 stk. Alle med ét stempel og i fin kvalitet, alle 4 tryk repræsenteret. AFA ca. 147.000 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Romerske kejserdømme, Diva Faustina, død 141, Sesterts, Rom, AETERNITAS S C, 25,40 g, RIC 1102a
Dansk rokoko spejl i ramme af nøddetræ. 18. årh.s midte. H. 92. B. 43.
Luftsåmaskine med tæller. Kverneland Accord Pneumatic DL - Luftså maskine
BUDT 10250,- DKK
Lerkrukker med planter, 6 stk. Højde 90 cm, diameter i toppen 110 cm. Krukkerne er uden synlige skader. Der er læssehjælp på pladsen. Se billederne for yderligere detaljer.
60 stk Martiniglas - 14 cl
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trai ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trailer
BUDT 30000,- DKK
Grillo G52 redskabsbærer. Kost med sving. Manuel sving. Arbejds bredde 80 cm. Honda GX150 motor.
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC. Ikke afprøvet.
1st ställdon -Slaglängd 200 mm -Standardfäste Ställdonet är sparsamt använt och i kartong
Norge. 1867–1998. Ubrugt/postfrisk samling i 2 Lindner-albums [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×