Lukker 09/12-2024 11:30:00
10 stk. Canvas-tryk, største måler ca. 80 x 60cm. Butikspris op til 399,95kr
Bolte lange sorte M24x310, spand med selvskærende pladeskruer, 2 kasser møtrikker sort 30 mm, lidt galv bolte, kasse med store farvede skruer, pose med skiver, alt på pallen
2 stk. gymnastikbolde ø65cm (120kg) (ubrugt)
2 flotte udendørs herregårdslamper, højde ca 220 cm, i alu med fod der kan monteres, 220 v. uden pærer i org kasser.
Med faste gafler, Saks, Gaffelflyt. Hjul montering For 23x8.5-12 Bag 27x10-12. 3 hjuls træk. Servo styrin Moffett M4 25,3 - Kapacitet 2,5 ton, løftehøjde 3 m / 2,5 ton capacity, lifting height 3 m
BUDT 30000,- DKK
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
25 stk. UL Gennemløbere i flere farver (5 stk af hver) og 35 stk. UL Blink: 10 stk. rød-grøn - rød 3 g., 9 stk. sort - sort 3g., 3 stk. blå - sølv 3g., 7 stk. pink-hvid - sort 5g., 1 stk. orange - orange 3.5g og 5 stk. pink-hvid - sort 3g. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 225,- DKK
Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935) Svensk landskab fra Tyresö med græssende køer i aftenbelysning. Sign. Viggo Johansen, Tyresö 1906. Olie på lærred monteret på lærred. 26×36.
Teleskoplastare med Redskap Märke: Dieci ET 129 Modell: Runner 35.12 År: 2002 Serienr: ET1291181 Drifttimmar: 5252 h Vikt: Ca 10300 kg Motor: Iveco Maxlast ca 3800 kg Total bomlängd ca 12 m Redskap: Skopa Gafflar Redskapsfäste: Märkets egna Utrustning: Sidoförskjutning Hydraulikskoplås Kopplingsfri fram och back Nya lampor Blixtljus Arbetsbelysning Stödben Galler framruta Går att luta maskin både höger och vänster ( se film) Krabb / Fyrhjulsstyrning Service: Inom 12 månader Anmärkning: Går segt på 2ans höga växel (Endast 2an hög, inte dom andra) Sliten förarstol Frakt kan ordnas mot extra kostnad. Se mer information i auktionsunderlaget med bilder och film.
Japan, samling Mameita Gin, i alt 10 stk.
TIM tipvogn. Type 639-831 Last 7.5 ton. 3-vejs tip. Boogie aksler. Dæk 12.5/80R15.3 Træk + kugletræk bag. 7 polet stik. 7 polet udtag bag. Stålbund. Lad indvendig: 3.90 x 2.15 meter.Sidehøjde 40 cm. Ingen bagsmæk.