Lukker 05/12-2024 17:30:00
4 Stk Juleophæng, butiks priser op til 189kr pr stk, ubrugte
PALLE med diverse stål bolte.
Ny og ubrugte. cirka 50 flasker (se billede). 250 ml lakforsegler.
Velholdt Scania V8. - Nyere skamel. - Næste helt nye dæk på alle hjul. - Hvid interiør i kabine Scania R 620 - Topline - V8 - 6x2
BUDT 100500,- DKK
7 kasser rustfri bolte M16x80, 175 stk
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 140 cm - S 45 fæste - svenskersk ABC 140 cm - S 45 fæste - svenskerskovl
50 stk div. retro metal-skilte, ass. af 50 modeller. Måler fra 13cm til 51cm
KRONDAL pr. NØRRE SNEDE. Posthornstempel på postkort frankeret med 15 øre med variant “Afskåret M”. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Aluminiumfälgar och däck Passar till Ford Ranger "65/60R18 PCD 139 ET50 8Jx18H2
Transportør med el-motor ca 320cm, ikke afprøvet.
1918. Chr. X, 60 øre brun/mørkultramarin. 3 stk. 60 øre i nuancer inkl. mørkultramarin. Alle i postfrisk kvalitet. [ 107b ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Trækkrog med 3 styk kugletræk til Claas 930 og 960. Claas 930/960 Kugletræk
AC-Delco kraftig slagnøgle med digital moment tilspænding og vinkelsliber, uden batteri og lader.