Lukker 06/12-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 42 vejl pris 1399kr , ubrugt
800 mm. risteskovl, RF S30/180
Spisebord af riopalisander, top med udtræk samt to tillægsplader. Opsat på gateleg-stel med tilspidsende ben. Udført hos Sibast. H. 72,5. L. 200/250/300. B. 104. CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
BUDT 11500,- DKK
338 bøtter vådservietter for hænder og overflader, Wet Wipe á 80 stk. (ubrugt)
Andreas Hunæus (f. Kolding 1814, d. København 1866) En dreng tager et hvil for foden af en ruin. Sign. Hunaeus Pi 1838. Olie på lærred. 50×66.
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Danmark. 1851–2017. Samling i 2 album med flere gode udgaver bl.a. begge tryk 2 RBS (begge beklippet) og mange andre bedre klassiske mærker. Fra ca. 1920 og frem overvejende ubugt/postfrisk kvalitet. Noget blandet kvalitet i det klassiske. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gucci Taske af brunt monogram kanvas med beige læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 18 x B. 30 x D. 12 cm.
Ringskraldenøglesæt 22 dele i kuffert
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
Kuhn slagleklipper model BPR 240 til traktor. Hydraulisk sideforskydelig. Klipperen er til PTO drift, og til front eller bagmontering. Sælger oplyser, at klipperen kan køre, men at rotorakslen er i ubalance efter en påkørsel af en fast genstand. Ikke forsøgt repareret Se billederne for yderligere detaljer.