Lukker 06/12-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: L vejl pris 1499kr , ubrugt
Snøskjær selges for kunde. Er i fungerende stand, men modell er ukjent. Med BM feste.
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) “Skovstudie”. Sign. L. C. Olie på malepap monteret på træ. 17×22.
3 stk Lyskæder 20 mtr. Alle med Hvide pærer
Frederik III, 2 mark 1668, H 115, været monteret, 4 skilling 1667, H 137, 2 skilling 1665, H 132B, samt Slesvig, 1/16 rigsdaler 1648, Lange 346, i alt 4 stk
Står i 6800 Varde. Zink & jern dele til haven. Ca 9 dele. Ok stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
2,7m kost til lille gummihjulslæsser. Børsterne på kosten trænger snart til, at udskifte Bema Bema 35 Dual - Hydraulisk drevet/hydraulic driven
3 stk trådløse høretelefoner, (3 forskellige modeller) ubrugte i kasser
Blokvogn til træk efter trakto Goldhofer TUAE-5-35/62 - Blokvogn
BUDT 50000,- DKK
36 stk Champagneglas med perlekant, H 18cm + 1 stk vaskebakke rumdelt for 36 glas, af god kvalitet
Cartier Diamantarmring “Juste un Clou” af 18 kt. rosaguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.26 ct. Ref. nr. BGK268. Signeret Cartier. Vægt ca. 33,5 g. Diam. ca. 6 cm. Str 17. Nypris ca. DKK 404.000 DKK.
Danske Videnskabsmænd, 500 kr 2013, Sieg 2, 4, 6 og 8 - komplet sæt i papomslag. (4 stk.)
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.