Lukker 29/11-2024 11:00:00
Slamsuger, Samson TJ m. bom - kapacitet 8000 liter
Afhentes: 4200 Slagelse (via Google Maps)
13 stk. indkøbsvogne i 2 størrelser
7 spise sæt med det der er pakke ud, spise sættet er i porcelæn, ubrugt
Brugt til flaske og dåse sorterin ABC JTT C200
Chippendales firkantet fad 50x40cm. 9 stk
Tjeneste. 1871–1923. Godt parti med god lagerbog, mængder af supplerende mærker i kuverter og Henry Regelings bog fra 1999 [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kongskilde Germinator Kongskilde Germinator 3M
BUDT 22500,- DKK
Bestik Aida RAW Guld look, 59 sæt, Knive, Gafler, Spiseske, Teske og Kagegafler i alt 295 dele
Reformert kirke i København, ensidigt altergangstegn u. år (efter 1689–18. årh.), tin, 24×21 mm, 7,31 g, JS 1070 - særdeles sjælden
1 hydr. Cylinder ubrugt, 50x30x 940 total
Stjernestempler. Lille lot med ca. 25 kort med stjernestempler på Frederik VIII. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)
LÆDERFORKLÆDE i lækkert læder med stor lomme midtpå. Sort farve. Ubrugt