Lukker 22/11-2024 08:48:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Isfjerner 12 stk, bemærk 1 liter i hver flaske
Ubekendt billedhugger, 20. årh. Organisk form. Usigneret. Delvist poleret fedtsten på sokkel af granit. H. 46.
Unidrain highline, black model 900. Ubrugt.
Olie/diesel pumpe. 12 Volt, 60 watt. 1500 liter/time. Ubrugt
JCB 4CX AP - 4 i 1 skovl / Multi loading bucket
BUDT 236000,- DKK
Tyrkiet. 1865–1995. Samling i Schaubeks album med en del klassiske udgaver i mest ubrugt kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
“Frugtstellet” frugttallerkner af porcelæn med gennembrudt bort, dekoreret i farver og guld med frugter. 429/3584. Royal Copenhagen. Diam. 22,5 cm. I kasse af teaktræ. (12)
Str. (LxB): 390x290 cm.
Demo bil. - Bemærk kun 2.500 km. - 86V Batteripakke Lithium. 26kWh. - 85 km/t. - 220 km på 1 opladning. - Bevola frontskab med aflåst låger i begge sider. Den ene side udstyret med værktøjstavle og skuffe, den anden side med en inverter til produktion af strøm. - Hydraulisk tip funktion. - Blitzlys på tag. NB ! Firmalogo med mere er bortredigeret på fot Cenntro XT2 El-bil - Electric
BUDT 95000,- DKK
Kop m/underkop 150 stk.
SOLBJERG. Stjernestempel på 10 øre Chr. 9 på brev med lidt defekter. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×