Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj. Ubrugt.
1918. 27 øre/10 kr. Blå/brun. Postfrisk helark. Foldet på midten. [ 97 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
LUVATA ECO varmeoverførselskølere med 2 stk. kompressor. Der er brugsspor og alderstegn. Funktionsdygtig ved nedtagning. Ikke testet ved gennemgang.
Parti div. askebæger m. tryk
Vaskeplade sten ca 140x44/33cm + bordplade ca 155x65cm + spejl og stænkplade.
Velholdt storrive. - Arbejdsbredde 12,5 meter. - IsoBus. - Maskinen er en årgang 2016, men først taget i brug i år 2018. - Har kørt på en lille maskinstatio Claas Liner 3600 - 12,5 meter - Video!
BUDT 141000,- DKK
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 26 dele.
Augusta Dohlmann (f. Frederiksberg 1847, d. sst. 1914) Parti fra Pompeji. Sign. Augusta Dohlmann 95. Olie på lærred. 31×35.
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Stålreol 60x92cm 2 stk. med hver 6 hylder, er samlet
Omega Seamaster De Ville af guldbelagt stål og stål. Mekanisk værk med automatisk optræk. Lænke af 14 kt. guld omkreds ca. 20 cm. Ø 34 mm. Samlet vægt ca. 74 g.
Liften virker som den skal. Her får du en lift, der der nem at transportere og nem at bruge. Kan løfte 600 kg. minimum 6 meters højd HEFA HY600-1 - Med trækkrog / with hook
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Goodyear str. 225/65 R17.