Lukker 25/11-2024 18:00:00
INDUSTRISTØVSUGER, våd/ tør, Kehrmann KM-170-3600-70. 70L.
Dørlås Secuyou 2 stk, Smart greb uden elektronisk dørlås, små ridser på en. Messing. Ubrugt
2 søjlet Stenhøj autolift, 3,2 T, årg 1999, med 4 arme, styreboks, standen er ukendt
BUDT 3100,- DKK
Lyngby vaser 3 stk. i farven sort. Mål 12, 10 og 8 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Parti fra en italiensk pergola med kvinde. Sign. P. Mønsted. Sepia på papir. Lysmål 11×7,5.
7 stk Spritdispenser til håndsprit
Knivtaske udført i læder og tyk canvas. Str. Udfoldet 95 x 43 cm. Leveres uden knive mv. Ubrugt i gaveæske
18 visninger
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Stepmaskine, ikke afprøvet
2 dækreoler, sammenklappelige og stabelbare
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade II, nr. 5 KRANHOLD RETOUCH [ 1IIax ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
nye rivefjedre længde 44cm