Lukker 27/11-2024 19:00:00
Stepmaskine, ikke afprøvet
Afhentes: 7430 Ikast (via Google Maps)
1919. Halveret 4 øre, Bølgelinie, blå og Chr.X, 5 øre, grøn. Nydeligt brev fra TRANGISVAAG 20.1.19. Attest Nielsen [ 1A ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6230 Rødekro. Dewalt sømpistol -18V, 2,6 AH, NiMH. I kuffert. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
HSS BORESÆT, WM-STAHL, 25 dele.
10 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
Perlehalskæde prydet med talrige barokke ferskvandskulturperler med kuglelås af metal. Perlediam. ca. 12–15 mm. L. 45 cm.
BUDT 1350,- DKK
Disney legetøj, ubrugt
Hitachi/hikoki lygter 18 v 2 stk og 1x 9,6-12 volt uden batteri og lader.
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007) “Amena”, 1963. Sign. Lindemann; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 73×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
karosseribeskyttelse
Står i 6230 Rødekro. Store projektør lamper til byggepladsen. JOEL, 50 HZ, 230 V. Måler 43 x 43 cm. Brugt og ok stand. Den ene er uden stik og den anden uden ledning. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Står i 6230 Rødekro. Plast indgangsparti med dør. Måler 251,5 x 130,5 cm. Alu. skinne i bunden. Mangler en liste og en lås. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS