Lukker 25/11-2024 18:00:00
STÅLKLIPPER til trykluft, StahlKaiser.
Mål: 242x50x132 cm
Gucci Taske af sort monogram kanvas med sorte læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 21–29 x B. 30 x D. 9 cm.
Div verktyg på halv pall Cirkelsåg Bosch Slipmaskin Festool Mutter dragare Makita Laddare batterier Makita Bandslip Black Decker 2st skruvdragare Makita Pump Vilo Högtryckstvätt Kärcher Borrmaskin Einhell Kap och gir såg Millarco Kompressor Stal Finspong Slang och lufttrycksmätare Elverk Luna1500 Maskinerna är ej funktions testade Alla säljes tillsammans
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CASE IH 1.500 kg - Frontvægt kl CASE IH 1.500 kg - Frontvægt klods
Dansk snedkermester Blomsterkasse med stel af massiv Cubamahogni. Kvadratisk, hvidmalet “balje” af zink. Udført ca. 1930'erne, Danmark. H. 49. L./B. 95. Proveniens: Hidrører fra samme hjem som katalognr. 1076007–5.
156 stk. lysfad
1 bt. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 1973 B (ts/us).
Stor håndskåret træskulptur som forestiller gravid kvinde. Måler H:130 x B:40 x D:55cm. Har stået indendørs. I pæn stand men har større flænge bagpå. MOMSFRI
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 07-06-2021. Synet: 01-06-2021. Km-tæller viser: 232663.
Serge Mouille (f. Paris 1922, d. 1988) Loftlampe af sortlakeret metal og messing med tre justerbare arme. Formgivet 1962. Editions Serge Mouille. L. 146. Nummereret: 2014 0533.
Vola monteringssæt VR2008K. Ubrugt.
Buskrydder med benzinmotor, 3 i 1, med hækklipper, græstrimmer, skæreskive, ubrugt