Lukker 29/11-2024 11:07:00
20 stk. DAM Effzett Woblere til Gedder, Aborre, Sandart og Ørred i åen. 5 stk. Effzett Highback Dirty Shiner, 10 cm., 21 g., flydende, dybgang 2 m. 5 stk. Effzett Pro-Lite Minnow Dirty Shiner, 7 cm., 4 g., flydende, dybgang 0,7 m. 10 stk. Effzett Pro-Lite Minnow Clorious, 7 cm., 4 g., flydende, dybgang 0,7 m. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Afhentes: Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura. (via Google Maps)
Tryggvi Olafsson (f. Neskaupstad, Island 1940) “Tango”. Sign. T. Olafsson. Litografi. Lysmål 70×48. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
6 bts. Opus One, Mondavi & Rothschild, Napa Valley 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 9000,- DKK
Kugletræk 3 stk.
MX 230 Siloklo. Velholdt siloklo,- med Manitou skifte. Bredde 230cm. Vægt. 641 KG.
IMPACT TOPPE SÆT, Top Tec, 3/8".
James Brown (f. Los Angeles 1951, d. Mexico 2020) Uden titel. Sign. på bagsiden James Brown 2003 (X03.OM.11). Olie på lærred. 38×59. Uindrammet.
1 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V
Norge. FORSENDELSER. Æske med diverse breve inkl. bedre bl.a. brev med 3, 4 og 8 sk. 1869-udgave fra Bergen Til Frankrig mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1650,- DKK
3 stk. ældre træ opbevarings æsker/skrin i forskellige størrelser, 2 gamle ovale trærammer, vejrstation i træ, samt gammel dukke og baby sko. Brugt. I fin stand, dog trænger dukken til lidt kærlighed. MOMSFRI
To kinesiske panelstykker af vævet tekstil med kampscener. Sen Qing. Ca. 1900. Lysmål 101×27. (2)
Hele Verden. Originalt parti i 3 flyttekasser med meget blandet materiale og bl.a. set en del Brasilien og Tyskland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 stk 1-armet stager, Sølv look