Lukker 21/11-2024 19:00:00
800 stk. drinks/øl plastickrus, 0,33 L. samt 500 stk. Kaffe Termokrus, 9 oz
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
VAREBIL, MERCEDES-BENZ Vito 116 CDI KSV Lang. 1st. Indreg: 24-05-2018. Synet: 30-05-2022. Km-tæller viser: 169610.
BUDT 40500,- DKK
Bliver leveret med helt nye batterie Caterpillar 316EL -
BUDT 169000,- DKK
2 stk. disk-ruller indpakningspapir B: 57 cm. (vægt 8 kg) + 2 stk. disk-ruller indpakningspapir B: 38 cm. (vægt 6 kg.)
Peter Buinning To diamantringe af 14 kt. hvidguld, hver prydet med en brillantslebet diamant på 0,05 ct. Farve: D-E. Klarhed: VS. Vægt ca. 5,5 g. Str. 51,5. (2)
Åben DAPA trailer med høj skammel. Har stået stille noget tid så trækker lidt til siden. Der er brugsspor, steder med rust og afskalninger som ved brugt materiel af denne type og alder. Registreringsattest medfølger. Nummerplade medfølger ikke. Hvis materiellet skal læsses, skal køber selv arrangere dette. ladmål: Længde, 600/275cm Bredde, 255cm
Otto H. Svensson (f. Holbæk 1917, d. 2004) Komposition. 1958. Sign. Otto H. Svensson med datering på bagsiden. Olie på lærred. 73×90. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PERSONBIL, SKODA FABIA COMBI 1,6 TDI. 1st Indreg: 19-01-2012. Synet: NYSYNET: 18-10-2024. Km-tæller viser: 312889. Bemærk: Nysynet og nyserviceret. Olie samt filter skiftet, nye håndbremsekabler, nye bremser hele vejen rundt m.m. Meget velholdt bil.
BUDT 8100,- DKK
Metaldetektor. Med vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. Ubrugt
3 bts. Château Petrus, Pomerol 1978 B/C (us). One bottle C (ms).
BUDT 11500,- DKK
Penselsbæger, bitong, af huanghuali, cylindrisk form, ca. 1900. H. 14 cm Diam. 14 cm.
1 bt. Château La Mission Haut Brion Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2000