Lukker 25/11-2024 19:15:00
Svensk vitrineskab af bemalet træ, front med to døre med glas, bag hvilke justerbare hylder. Gustaviansk form, 20. årh. H. 200. B. 120. D. 43.
1870. 48 sk. brun/lilla. Centrisk nr.stempel 27 (Hobro). Attest Møller Meget godt/PRAGTEKSEMPLAR [ 21 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner) Et par sofaborde af palisander. Udført hos Haslev Møbelsnedkeri, et bord mærket. H. 50,5. L./B. 59. (2)
Olietank
Dartskive. Inkl. 6 pile og tilbehør. Ubrugt
Blücher afløbsskål 2 stk ,til vinyl, 1100 mm med 3 sidestudse. Ubrugte.
140 stk Amalie Kagetallerkener Ø 17 cm
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
Danmark. Samling helark samt hæfter i ringbind og indstiksbog. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
God størrelse autotransporter med ramper under laddet på bile Iveco Daily 50 C - Autotransport
BUDT 119000,- DKK
40 pakker med 10 stk. Aberdeen Classic kroge i hver pakke. Aberdeen Classic kroge er rigtig gode til fiskeri med narutlig agn så som orm eller sildestykker. 10 pakker str. 6, 10 pakker str. 1/0 og 10 pakker str. 2/0. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.