Lukker 25/11-2024 11:00:00
32 stk. smedejerns-lysestager i ass. farver for 4 lys (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
TOPNØGLESÆT, TOP TEC, 29 dele.
Royal Copenhagen bjørn i stentøj. 2. sortering. H8xL12 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Transportbånd med motor ca 40x480cm, ikke afprøvet.
Ubekendt design Væglampe af messing med skærm af lys akryl. H. 52. B. 14,5.
Smuk sølv kors med Zirkonia
- Alt skal fungere som normalt. Ingen kjente feil eller mangler. Komme rett fra jobb - Se video NB: Selges kun til eksport!
Broderi/garnstativ + 2 stk. tøjstativer
Et par klokkestager af malm, dekorerede med englehoveder, balusterformede stammer på sekskantede fodstykker. Barok form. Cirka 1900. H. 28,5. (2)
N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941) En ung italienerinde på vej efter vand. Sign. N. F. Schiøttz-Jensen. Olie på lærred. 65×44.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Goodyear Tvillingehjul 600/65R Goodyear Tvillingehjul 600/65R-28