Lukker 25/11-2024 11:30:00
14 stk. lærke reglar - 50x100x4200 mm.
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Stærk maskine med skovl, pallegafler og 240 cm sneblad. Hanomag 15 F - Vægt / weight 5,3 ton - Video!
BUDT 52500,- DKK
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Udsigt mellem klitter mod havet. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred monteret på malepap. Ca. 48×71.
3 stk. justerbare rullebukke
Scania P380 med Tischer 8t påbygg, bilen har automat gir, støtteben,brille, 2stk vinsjer, fjernstyring, verktøyskap. må påberegnes noe jobb på bilen.
SVEJSEHJELM "Eagle" med automatisk nedblændning, justerbar. Ubrugt.
WM Meyer, Boogietrailer med fladt lad ingen sider, B 200 cm L 600 cm, T 2600 kg L 1800 kg, årg. 2006, tidl. Reg. Nr. MV 9820, stelnr.WWC2CB7256W000001, I dårlig stand
NB ! Mangler højre sidebagrude. New Holland LB115
BUDT 111000,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 36 , ubrugt
Vandpumpe med 6,5 hk benzinmotor. 2 tommer tilslutninger, 30 m3/time, 30 m løftehøjde, 7 m sugehøjde. 22 kg. Ubrugt
Bakblad för traktor - Nytt-oanvänt - Med avtagbara tänder - Trepunktsfäste - Bredd ca 182 cm Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
6 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 16000,- DKK
144 stk Amalie Dybetallerkener