Ventilsæt, Corner Manuel Kriss, krom. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
- Vægt 97 kg. ABC PC2014 - 97 kg
2 enheder. trækkrog med en kugle og 1 trækkrog med 3 kuglekr Case Puma 230 - 2 styk trækkroge
BUDT 5250,- DKK
VÆRKSTEDSVOGN med skuffer.
Børnespil på hylden, 7 stk.
10 stk 3-armet stager, Sølv look
3600 M6 låsemøtrik
Danmark. Parti i 3 store flyttekasser fra realisation med stor samling årbøger incl. nyere, mange årsmapper, prestigemapper og meget andet, bl.a. mønter ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Velkørende maskine. Bemærk at på billederne mangler pladen der dækker batterier, men at denne medfølger ved udlevering af maskine Hydrema 922 D
BUDT 219000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hitachi Hitachi ZX250 LC-5B - 26 ton - GPS Trimple CB Hitachi Hitachi ZX250 LC-5B - 26 ton - GPS Trimple CB460
BUDT 169000,- DKK
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
6 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.