Lukker 26/11-2024 20:34:00
Anne Marie Carl-Nielsen (f. Sdr. Stenderup v/Kolding 1863, d. København 1945) En tyr. Sign. AM C.N. Gips. H. 11,5.
1300 liter Dieseltan Kingspan DM 1300
Gorilla figur, materiale glasfiber, H 35 cm.
10 bts. Château du Tertre, Arsac - Margaux. 5. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Delar till släpvagnar 2 Kulkopplingar 16 Bromsbelägg Fram & Bakläm Tiab 4 stycken 2 Skärmar Tiab
216 lysglas
Multimedie til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. (ubrugt)
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
Frederik V, kurantdukat / 12 mark 1762 W/K, H 22E
TAG Heuer Armbåndsur af stål og guldbelagt stål. Ref. WD1422-DO. Lænke af stål og guldbelagt stål omkreds ca. 17 cm. Ø 29 mm. Quartz.
1911. Gustaf V, 5 öre, grøn, vm. krone. Postfrisk 80-BLOK. Facit 13.600++ [ 75 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×