Lukker 24/11-2024 19:00:00
Står i 6230 Rødekro. Listeklipper fra Jyden rammefabrik. Ældre model. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) Parti fra bakkerne ved Næstved en sommerdag. Sign. H. A. Brendekilde. Olie på lærred. 48×71.
3 paller div. hobby artikler
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2,75 ct. Farve: I-J. Klarhed: SI. Vægt ca. 4 g. Str. 52. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
1 bt. Mg. Barolo Riserva “Monfortino”, Giacomo Conterno 2013 A (hf/in). Owc.
. Westbjørn 200-H
BUDT 1900,- DKK
Skruestik
Hydraulisk dreven. Inkl. såudstyr - se billede ABC FW12000st - Fabrikat: CMN Maskintec A/S
BUDT 27000,- DKK
Selges på vegne av kommune. Lagret innendørs fungerer som den skal. Ingen kjente feil eller mangler. Testet foran megler. 700 meter med slange og svært lite timer. Følger med matter ekstra slange og varme apparat.
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade I. Velplaceret og skarpt nr.stempel 131 (PREETZ). Attest Møller Meget godt/PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 ubrugt gearmotor 0,9KW