Lysskilt med logo ca 40x40 cm, replika.
1854. 2 sk. og 4 sk. 3 pæne ubrugte mærker. [ 3,4 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
MASKINSAKS, Jordi, 3100x6 mm med motoriseret bagstop. Vægt 4800 kg.
Kombihammare Bosch Hilti TE60-A36 Borrmaskin Milwaukee Kombihammare Hilti Skruvdragare Hilti SD 5000-A22 Elkraftaggregat Husqvarna Höglyftare handtruck Swedmach Gipshiss Vinkelslip Hikoki Bilningshammare Hilti TE 1000-AVR Tigersåg Hilti Ringsåg Husqvarna K6500 Golvslip Weber Kapmaskin Husqvarna Kap/Gersåg Dewalt Laser Hilti PR 2-HS A12
Brusesæt Hansgrohe myselect S multi set, 3 stråletyper, firkantet brusehoved Ø11 cm, Isiflex bruseslange, Brusestang og holder, mål se billedet, justerbar højde. Ubrugt
Charlotte Lynggaard (f. 1966) Et par “Blomst” diamantøreclips af 14 kt. guld og hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.12 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Samlet vægt ca. 21,5 g. Diam. 3,5 cm. Fremstillet hos Ole Lynggaard. (2)
Peter Bonde (f. København 1958) “Poppy Driver”, 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Collage og olie på lærred. 30×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
- Bagerste lade-flade 1,25 x 2,50m. ABC Stach Agro - Model MT154 - Blokvogn
BUDT 51000,- DKK
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Solrig vinterdag ved Höstmælingen, Lillehammer. Sign. P. Mønted 1919. Olie på lærred. 56×65.
BUDT 23000,- DKK
Duravit Vero air akryl badekar 1700x750cm. (ubrugt)
Signeret Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign. Knyttet på silkekæde. Signeret: Esfahan Ebadi. Ca. 2000. 195×192.
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 21–22, 26 og ukendt. Mærker med fundne varianter i toppen af mærket. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×