Lukker 23/11-2024 17:30:00
Højskab 60cm med indbygget udtræks system + indhold.
Versace E sæt bestående af et tørklæde af bomuld med blåt, rødt og gyldent motiv på sort baggrund og pink/lilla tørklæde af polyester med rødt og blåt motiv og blå rullekant. Ca. 65×65 cm og 89×89 cm. (2) Original etui medfølger.
2 gearmotorer
1891. Oscar II, 5 öre, grøn og 10 öre, rød. 2 UTAKKEDE mærker [ 41,42 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- Nyserviceret. - Nymalet. - Hårdmetal påsvejse Promove CF 350 - S80
BUDT 140000,- DKK
Lysskilte, 2 små og et stort.
Obs 2 vægsave medfølger. 1x 1000mm ''Blade guard'' 2 Skinner på 200 og 220cm. 1 Skinne forbinder. 2 Hydrauliske slanger. 1 RC, 1 antenne, 1 kabel til RC, 1 lader til RC, 1 bælte til RC og 1 opbevarings kasse til RC medfølge Husqvarna WS - 350 PP455
BUDT 20000,- DKK
gearmotor 0,37KW
Bambushylde med åben skuffe mål 25x18x88 cm, ubrugt i kasse
1913. To Konger, 5 aur, helsagskort til København ann. “FRA ISLAND” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 170,- DKK
Pluto, legetøjsfigur af delvis bemalet træ i form af hund med bevægelige ben samt hale. Ej stemplet. L. inkl. hale 40 cm.
Lastbil MAN LE 10.220, Årg 12-2004, Totalvægt 9975 kg med ca 6 m alukasse, stor lift, sidedør mangler, plade monteret, km viser 176000, skal synes, kørt hertil fra nordjylland