Gl. bolt spændemaskine, 380v. Stand ukendt
I. L. Jensen, skole, 19. årh. En buket blomster på en marmorkarm. Usigneret. Olie på malepap. 16×21,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 358, 1977 nr. 88.
5 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
Står i 6780 Skærbæk. Teaktræs skænk med 2 stk. glaslåger, 4 stk. skuffer, 4 skydeskabe og vippelåge. Den er med indhold - leksikon, bibel og andre bøger. Ældre kaffekværn mm. (dog ikke glas). Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
5 bts. Château d'Yquem, Sauternes. 1. Grand Cru Classé 1967 A/B (ts). Sourced from a temperature controlled cellar
7 flasker lappevæske, OKO á 1250 ml. (ubrugt)
125 X 250 cm. Tykkelse 3-4 mm. Ubrugt.
BUDT 175,- DKK
Dørkplade i aluminium, skridsikker. Mål: 125 X 250 cm. Tykkelse 3-4 mm. Ubrugt.
LUVATA ECO varmeoverførselskølere med 2 stk. kompressor. Der er brugsspor og alderstegn. Funktionsdygtig ved nedtagning. Ikke testet ved gennemgang.
Buskrydder/græstrimmer inkl. 2 stk. 48 Volt batterier og lader. Med forkromet teleskopskaft. Inkl. savklinge samt metal og plast trimmerblade. Leveres i RØD farve. (ubrugt)