Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 43 vejl pris 1800kr , ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Humbaur HK - Lasteevne / Capacity 1.600 Humbaur HK - Lasteevne / Capacity 1.600 kg
BUDT 21250,- DKK
1905. 5 øre, 2.tryk. Pos. 25 med utakket S- og Ø-margin. Variant “Hak i Ø-ramme”. Meget smukt ubrugt eksemplar. Attest Nielsen [ 2A2 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 bts. Puligny Montrachet, 1. Cru “Les Folatieres”, Domaine Leflaive 2008 A (hf/in).
Nederlandsk maler, 18. årh. Opstilling med pragtbuket omsværmet af insekter. Usigneret. Olie på lærred. 63,5×50,5. Uindrammet.
10 ruller div. tapet (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Pramac S12000 Thepi - KW 12 / AMP Pramac S12000 Thepi - KW 12 / AMP 17
Skurvogn med toilet, skabe og opholdsrum. Skal have lavet nogle reperationer inden brug. Se billeder. ABC Bockmann Adab 2000
Bamser, ubrugte
1865–1871. Telegram fra København til Hirtshals. Udskrevet og udbragt som EKSPRESBREV til “Fyrmester Bjørneboe, Hirtshals Fyr”. Åbnet på 3 sider og let beskåret. Uhyre sjældent [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856) Purpurfarvet sommerlevkøj. Sign. I.L. Jensen. Olie på malepap. 20×14. Udstillet: Galerie G. Meier, “Johan Laurentz Jensen (1800–1856) - Dänische Stillebenmalerei in der Epoche des Biedermeier”, München 2000.