Lukker 29/11-2024 11:45:00
"Hobby" multibænk. Dele kan mangle.
Afhentes: Industrivej 4 9550 Mariager (via Google Maps)
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) “Graavejrsdag ved Stranden”. Sign. J. la Cour 6. August 1877. Olie på lærred. 45×67. Rikard Magnussens fortegnelse over Janus la Cours malerier, 1928, nr. 421. Udstillet: Antagelig Charlottenborg 1877 nr. 67. Proveniens: Winkel & Magnussen auktion 331, 1946 nr. 83, afb. s. 11.
Ege tæppefliser - grey light & dark. Barcode ECT350 Light grey - 4,608 m2 og Barcode ECT350 dark grey - 4,608 m2. Total ca. 9,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011) Loftlampe af messing og glas. Udført hos Orrefors. Diam. 62.
Sorteringsverk Powerscreen Chieftain 1800 Timmar 11982 enligt mätare Motor Deutz BF4M1012C Effekt 82kW, 109Hp Vikt ca 35000kg Transportlängd inkl dolly 21,5m Bredd 3400mm Höjd 5500mm Har varit i drift och fungerade Motorn har körts med mobil dieseltank ( ej använt befintlig tank på maskinen) Bränsle ledning saknas. Demontering och lastning sköts av köparen, Se mer info i bifogad Pdf
PALLE med diverse stålslange.
1884. 20 øre, 13.tryk, pos. A68 med ISOLERET SMÅ HJØRNETAL. Attest Nielsen [ 36x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Står i 6740 Bramming. Diverse elartikler - bl.a. termostat, metro therm, afbryder mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
1 bt. Château l'Evangile, Pomerol 2008 A (hf/in).