Lukker 28/11-2024 19:00:00
SVEJSER MIG/MAG/MMA max. 350A. Digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt.
INDUSTRISTØVSUGER, DMS 4-i-1, 1800W våd/ tør, 30L. Multifunktionsstøvsuger: tørstøvsugning, vådsugning, askesugning og blæser.
16 visninger
Står i 6780 Skærbæk. Diverse seletøj til hestvogns kørsel, træktov, tøjler, hovedtøj, grimer, gjorde mm. Brugte og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med tre brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,30 ct. og indvendigt med facetslebet rubin. Vægt ca. 7,5 g. L. 2,3 cm. (2)
Vigtigt vigtigt !!! : På billederne er der monteret et tippelad med wirehejs på lastbilen - dette tippelad medfølger ikke i købet og sælger har afmonteret det efter fotografierne er blevet lavet!!! Sælger oplyser, at der er eftermonteret partikelfilter på bilen, se billeder. Har været startet op og kørt med inden for de sidste 6 månede Volvo FL6
Bimax 132 transportabel co2 svejser m/tråd
1 stk stor Sneskraber B 78 cm samt 2 stk Sneskovle B 45 cm
3 stk Trappestiger med 3 - 3 og 5 trin
Transport Lagervogn, 175 x 104 cm, med 3 flytbare hylder og kraftige hjul
Burmesisk Shan Buddha af patineret bronze, siddende i Bhumisparsha mudra på tresidet trone, inskription på forsiden af soklen. 19. årh. H. 18.
Beton-figur H: ca. 154 cm. (DEMO)
Dansk Vestindien. Samling på 2 plancher diverse mest ubrugte mærker dog også nogen få i postfrisk kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hvidmalet natbord med skuffe (51 x 36 x H: 54 cm), hvidmalet bord med opbevaring (37 x 76 x H: 50 cm.) og mintfarvet tallerkenrække (63 x 15 x H: 29 cm.) Brugte. Fra dødsbo. MOMSFRI