Lukker 05/12-2024 19:34:00
3 bts. Château Palmer, Cantenac - Margaux. 3. Cru Classé 1983 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
1864. 4 sk. rød. Pragtfuldt brev fra GLOSTRUP 20.11.1867 TIL Kjøbenhavns Amtsraad, annulleret med eksemplarisk STUMT STEMPEL [ 13 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Volvo Typ: 120F Årsm: 2011 Tim: 19299 Längd: 6.20 m Bredd: 2.67 m Höjd: 3.37 m Vikt 23545 kg Centralsmörjning Backkamera Våg Nya Batterier Kända fel Fel koder
Pro-Safe båt m/Suzuki Four-stroke, 300 hk.
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
Sikkerhedssko Ortholite, str 44, lædersikkerhedssko. Ubrugte
Står i 6780 Skærbæk. Fjedrehavre til hest. 2 delt. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
16 stk. automatiske sæbedispenser + 19 stk. bordholdere for do (ubrugt)
Perlebroche af 12 kt. guld prydet med fem kulturperler. Vægt ca. 7,5 g. Diam. 3,4 cm.
"Sølv" 5 armet lysestager 50cm. 5 stk.
HYDRAULISK DONKRAFT, 1 stk. Walter Stahl, 4 T.
Hele Verden. Flyttekasse med samlinger fra hele verden inkl. meget oversø og kun ældre udgaver. Bør ses. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×