Lukker 24/11-2024 19:00:00
KNALLERT, Puch Maxi med kick start. Ikke kørt meget.
SVEJSER til samling/svejsning af plastrør, Ø, 20, 25, 32, 40, 50 og 63 mm. Ubrugt.
Europa. 4 kasser med Finland, Danmark årbøger til 2013, England og Norge. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
18 visninger
4 stk rullevogne og en børstemaskine, ikke afprøvet.
5 leds smuldre harve - svær model type 7 Doublet-Record 75 90
-Starter og køre John Deere F525 FM
20 splinemuffer for PTO
Årgang: 2014
Dansk møbeldesign Spejl af teak med synlige dyvler, svungne sider, front med hylde. Label fra Aarhus Glasimport og Glassliberi. 1960'erne. H. 111. B. 44.
Clay Ketter (f. Brunswick, Maine 1961) “Broom Closet Wall Detail #2.A”, 2001. Sign. med titel og datering på bagsiden. Mixed media på plade. 90×90. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
SKRUEMASKINE SÆT, 94 dele skruemaskine sæt. 2 stk. 18V/2000 mAh batterier samt lader og div. Tilbehør. Ubrugt.
Minilæsser med teleskopisk udskydelig arm! - Har teleskoparm. - 3. funktion med ekstra hydraulik udtag. - Bredde hjul. - Ekstra kontravægt monteret. - Bøsninger renoveret. NB ! Kan afhentes efter d. 3. juli 202 Avant 640 - Teleskop læssearm - 38 HP
BUDT 117000,- DKK
1902. 25 øre, grå/grøn. LUX-stempel ASAA 4.10 [ 29C ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×