Lukker 26/11-2024 17:00:00
5 stk Metal sofa borde, ubrugte i kasser
Baby-badekar (ubrugt) + babylift (ubrugt) + klapvogn (mangler skrue i kaleche)
Kvadratisk. Ubrugt
Står i 6780 Skærbæk. Gårdspladsrive, 3 delt. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
125 stk. vejrbestandige duer, perfekt til fx bed, have, gravsted mm. Ass.
Gulvlampe, The Red Cartel Lampadiare XXL - GRÅ. Smart gulvlampe med 2 bevægelige dele til højden samt bevægelig skærm. Butikspris ca. 1.999kr (UBRUGT og USAMLET)
Combi -transport OMN Tollarp BTS- 3-127 Årsmodell 1978 Persona bod och Maskintrailer Senast godkända besiktning 22-05-23 Obesiktigat Längd 15850mm Bredd 2580mm Höjd 3700mm Tjänstevikt 11220kg Max lastvikt 12780kg Totalvikt 24000kg Bakre överhäng 3150mm 3st hjulaxlar Axel avstånd 1-2 7850mm Axelavstånd 2-3 1360mm Flak längd 13440mm Varav bakre lastutrymme 5400mm med hydraulisk ramp och vinsch Lastutrymme på mitten med dörrar och lösa ramper längd 2700mm Invändig bredd 2470mm Har varit i drift tills i våras. Har stått stilla några månader. Bromsar behöver en översyn Släpet i bra skick för sin ålder Baracken säljes i ostädat
Står i 6740 Bramming. Sorteringskasser i forskellige farver og størrelser. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
c. 1803–1812. Brev fra Amtmand Blom i Hjørring til Byfoged Lund i Skagen. Påtegnet “Paa Ordonnanslinien fra Fladstrand, uopholdeligen”. Brevet er sendt med ordinær ridende post til Fladstrand (senere Frederikshavn) [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
17 stk. Kalix jakker, CRV i str. 4 stk. S - 4 stk. XXL - 9 stk. XXXL (ubrugt)