Lukker 29/11-2024 11:30:00
Olietank
Afhentes: Krogsagervej 50 7000 Fredericia (via Google Maps)
Husqvarna R 418 TS AWD Motorklipper. Maskinen starter og kører og er fuld funktionsdygtig. Maskinen er fra Årgang 2017 og timetæller står på 306 Timer. med servostyring og 4WD. Maskinen ser ud som ny, og er utrolig velholdt. En kompakt, højtydende firehjulstrukket Rider med servostyring, der nemt håndterer stort, tæt og kuperet terræn.
Kinesisk skål af porcelæn, ottesidet form, dekoreret i emaljefarver med blomster i vaser og potter. Tongzhi seglmærke 1861–1875 og fra perioden. H. 8 cm L. 20,5 cm B. 17,5 cm.
1 bt. Bourgogne Grande Ordinaire Blanc “Les Echalas”, Bernard Van Berg 2009 A (hf/in).
Møgklo Rimach Gr250 HD Kørt meget få timer Bredde 253cm Dybde 130cm Højde 120cm
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Æg, som .....”. Sign. monogram 2021. Olie på plade. 18,5×24,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Smalskopa Fabrikat: EMA Modell: Smalskopa Årsmodell: Okänt Fäste: S80 Bredd: 0.6 m Djup: 1.6 m Höjd: 1.2 m Skick: Smalskopa i begagnat fungerande skick, sparsamt använd Obs! Lasthjälp finns på plats.
Sneplov Epoke SPS 275. Årgang 2007. Bredde 275cm. Affjedret skær. Hydraulisk justerbar. Fuldt funktionsdygtig ved seneste anvendelse.
21 stk. dispenser for renseservietter for toiletsæde + 23 poser renseservietter for toiletsæde á 200 stk. (ubrugt)
“Flora Danica” rund skål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. 3503. Royal Copenhagen, 1898–1922. Diam. 20 cm.
1937. 10 øre. blå. Postfrisk marginal 4-blok. [ 15 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×