Lukker 22/11-2024 09:12:00
Mål: LxB: 180x100 cm.
Afhentes: Poulsgade 6, 1. Sal DK-7400 Herning (via Google Maps)
4 stk fodervogne 3-hjulet.
Fritz Kraul (f. Altona 1862, d. København 1935) Interiør med kvinde der læser avis. Sign. Fritz Kraul 1911. Olie på plade. 63,5×70,5. Proveniens: Udstillet på Charlottenborg, 1911.
Reservedel for Kramer 312 SL 2 bremstromler med bakker - nye HJUL MED DÆK 12.5/80R18 - CA. 80% GOD. Ventil blok. Hydrulik pumpe. Kardan. Hydraulik filter. 2 nye lygter. Rude sæt. Håndbremse. Sæde - nyt 2x20 kg kontravægte
Ifø badekar i stål 1500x700cm. (ubrugt)
Rubin- og diamantring af 18 kt. rosaguld prydet med talrige seks facetslebne rubiner og old- og antique-cut diamanter på i alt ca. 0.50 ct. Farve: G-I. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 13 g. B. 18 mm. Str. 55.
TOPNØGLESÆT med 171 dele, Bearsafe. Ubrugt.
24 rivaler
2 stk. campingstole, sammenklappelige og med opbevaringspose. Ubrugte
Haglgevær side by side, Armas Ego Eibar Royal S/S nr. 88866. Kal. 12/70. Løbslængde 66 cm. Totallængde 109 cm.
Se billeder
Ca. 50 stk Gulvplader, 300 x 75 cm, i alt ca. 112 m2, varierende stand
Diamantvedhæng af 14 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.78 ct. Vægt ca. 7 g. B. 2,5 cm. L. inkl. øsken 3,6 cm. Kvittering fra Aveny i 2020 medfølger.
BUDT 3900,- DKK