Lukker 26/11-2024 09:04:00
NB! Har fået ny motor og har kun arbejdet 2.500 timer siden! - Maskinen har CDC styring og indbygget vægt. - Bemærk har brede dæk på ca. 78-80 cm i bredde Volvo L180 E - 29,7 ton
BUDT 302000,- DKK
- Stensballe sneskraber. - Fejekos Massey Ferguson 1010 Fejekost og sneskraber. - Video !
BUDT 26500,- DKK
1 bt. Montrachet Grand Cru, Bouchard Pére et Fils 2010 A (hf/in).
Reformert kirke i København, ensidigt altergangstegn u. år (efter 1689–18. årh.), tin, 24×21 mm, 7,31 g, JS 1070 - særdeles sjælden
Nina Kleivan (f. Oslo 1960) “Observationsøjeblik”, 1993. Sign. dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 130×155. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Topas- og diamantring af 18 kt. guld og hvidguld prydet med smaragdslebet topas omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.30 ct. Vægt ca. 12 g. B. 16 mm. Str. 55.
Stor kasse m/div NORDAL julepynt
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI KSV A2 AUT. 1st. Indreg: 08-11-2018. Synet: 18-10-2024. Km-tæller viser: 294354.
BUDT 21000,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: L vejl pris 1499kr , ubrugt
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - vand
5 dele legetøj, ubrugt