Lukker 26/11-2024 11:30:00
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - vand
750 stk. div. engangsdragter (ubrugt)
Effie Hegermann-Lindencrone (f. Hillerød 1860, d. Frederiksberg 1945) Høj vase af porcelæn med lav krave, dekoreret i farver med kastanjeblomster og blade, stamme i jernglasur. Sign. monogram. Bing & Grøndahl, 1902–1914. H. 44 cm.
Rørskærestativ universal, 1 stk. Galvanisere. Ubrugt.
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2,75 ct. Farve: I-J. Klarhed: SI. Vægt ca. 4 g. Str. 52. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
HULSAVSÆT, 5 STK. 16 dele hulsavsæt str. 19-127 mm. Ubrugte.
Pluto, legetøjsfigur af delvis bemalet træ i form af hund med bevægelige ben samt hale. Ej stemplet. L. inkl. hale 40 cm.
Parti div. emballage (ubrugt)
8 x 25 kg MG kombi - Magnesiumchlorid, tøning af is og sne, samt støvbinding, virker ned til minus 35 grader, skader ikke beton, metal, planter, dyrepoter, fodtøj m.m.
288 par montagehandsker, Thor Flex i str. 84 par 8 - 120 par 9 - 84 par 11 (ubrugt)
Parti div. glas/plast-glas m. tryk