Lukker 26/11-2024 10:23:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JST PS11 - 220 JST PS11 - 220 cm
BUDT 15500,- DKK
Motorbør med højtip Model Multitip Årgang 2010
Kina. 5 indstiksbøger med diverse mærker med meget fra 1990'erne inkl. maxikort. Også lidt andre lande bl.a. Hong Kong. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på lærred/tekstil. Det ene måler 59 x 70 cm. og det andet måler 69 x 110 cm. De har været rullet sammen, er lidt flåset i kanten, krakeleret og har mindre huller. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Str. (LxB): 280x110 cm.
BUDT 7400,- DKK
Svensk design Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Lysegråt felt, samt bort med geometrisk dekor i blå og brune nuancer. Udført midten af 20. årh., Sverige. 300. B. 194.
G.D. Vajra Bricco della Viole 2012 3 fl. (NA)
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
PANDESÆT, Cheffinger.
2 stk. Motionsure, sort, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte
Perle- og diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld prydet med Tahti perle og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.40 ct. Perlediam. ca. 14 mm. L. 39,5 cm.