Lukker 03/12-2024 11:00:00
Batteri kædesav, inkl. 2 stk. batterier, 24V, 5Ah samt lader. Ubrugt i opbevaringskasse.
Velholdt maskine. - Bemærk kun 820 timer. - Maskinen er fra et dødsbo. - Hydraulik udtag til 3. funktion. - Bredde dæk. - Stor 160 cm skovl medfølger. - Nye pallegafler medfølger. - Sikkerhedsbøjle kan afmontere Schäffer 2034 - Vægt / weight 2,2 ton
BUDT 139000,- DKK
MINI WiFi KAMERA, 2 stk. Full HD 4,5 cm Ø. Opkobling til mobil tlf, tablet, PC mv. IR dioder til natvisning. Ubrugte.
Georg Jensen Tre par manchetknapper af sterlingsølv, heraf et par prydet med sort onyks. Dessin 608D, 605 og 70. Samlet vægt ca. 52 g. Front B. 2–3 cm. Georg Jensen efter 1945. (6)
https://youtube.com/shorts/5H8Tfe5lMxo?si=rIApgGudmptgSAhn MAN slamsuger og spuler. Årgang 2009. Km 330.786. 4X4. 2 kammer system - i alt 10.400L kapacitet + 1000L rentvandstank på siden. Euro 4. Aut gear. 6 cyl 326hk. Synet 19.12.2023. Vaccum og spulepumpe er begge i funktionsdygtige, testet før auktion. Bilen starter og kører som den skal. Sælges uden nummerplade. Registreringsattest medfølger.
Et par rokoko spejle med rester af original bemaling og forgyldning, begge udskårede med gennembrudte rocailler og kæmninger. Nordtyskland, 18. årh.s midte. H. 107. B. 42. (2) Proveniens: Dansk privatsamling.
3 stk kniv sliber, ubrugte
3 stk. gyngeheste (ubrugt)
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)
Italiensk maler, 17. årh. Religiøs komposition. Usigneret. Olie på lærred monteret på træ. 66×83.
3 stk rullevogne med tilt-/vippefunktion indbygget.
PLAST INVERTER. Ikke afprøvet.