Lukker 03/12-2024 20:27:00
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “PH-80”. Standerlampe med skærme af akryl, stel af forkromet metal og fod af sort plast. Udført og mærket hos Louis Poulsen. H. 131.
Håndklædestang Saniscan 2 stk med dobbelt stang, 2 stk med enkelt stang. Ubrugt.
Svend Engelund (f. Vrå 1908, d. Mårslet 2007) Landskab med mor og barn i forgrunden, 1957. Sign. SE med datering. Olie på lærred. 82×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
48 stk Lange Grillpensler fra Funktion
Elradiator, NOBØ NFK4N 12 frontvarme, 230V/1250W, uden termostat, ikke afprøvet. Ubrugt
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2012 A (hf/in). Owc.
Gorilla figur, materiale glasfiber, H 35 cm.
Grohe BauEdge et grebs køkkenvandhane med svingtud, med bespænding, Krom. Ubrugt
Ulriksholm slot Stor dansk Barok kiste med buet låg, beklædt med rødt læder og beslag af forgyldt metal. 17. årh. H. 88. B, 125. D. 65. Proveniens: Familien Danneskiold-Samsøe, Ulriksholm Slot, Kerteminde, Fyn.
2 stk. 120 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 40 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. 17 x 6 cm. (ubrugt) + 10 stk. Tracker. Virker via bluetooth på telefon. Flere funktioner, du kan f. eks. Få trackeren til at bippe eller finde den via en "radar" på telefonen. Rækkevidde op til 10 meter inden døre, 25 meter udendørs. 5 stk. sort og 5 stk. hvid leveres. (ubrugt)